Кафедра управління імені Олега Балацького
БіЕМ Сумського державного університету

Курси підвищення кваліфікації за напрямом «Менеджмент» програма «Проектний менеджмент»

З метою підвищення кваліфікації та підготовки фахівців у сфері управління проектами кафедрою управління Сумського державного університету організовуються курси підвищення кваліфікації за напрямом «Менеджмент» програма «Проектний менеджмент» на базі Центру професійної та післядипломної освіти (ЦППО) СумДУ.

Запрошуємо пройти вказані курси представників органів місцевого самоврядування, бізнесу, громадських організацій, співробітників підприємств та установ, що здійснюють проектно-орієнтовану діяльність.

Основні теми курсу «Проектний менеджмент»:

1. Сутність проекту, його основні характеристики. Проекти як інструменти реалізації стратегії.
  2. Особливості взаємодія проектної та операційної діяльності.
  3. Міжнародні стандарти з управління проектами.
  4. Портфельне управління проектами. Ресурсне забезпечення.
  5. Процеси управління проектами. Життєвий цикл проекту.
  6. Планування проекту. Декомпозиція робіт (WBS, OBS, RBS). Сітьове планування проекту. Календарне планування.
  7. Організаційні структури проектів. Зацікавлені сторони проекту, їх функції.
  8. Формування проектної команди. Комунікаційні зв’язки в проектах.
  9. Управління вартістю, часом та вартістю в проектах.
  10. Моніторинг проекту. Освоєний обсяг проекту.
  11. Бюджетування. Оцінка вартості проектних робіт.
  12. Управління змінами в проектах.
  13. Ідентифікація ризиків. Якісний та кількісний аналіз проектних ризиків. Управління ризиками в проектах. Стратегії реагування на ризики.
  14. Управління інтеграційними процесами в проектах. Завершення проекту.

Програма передбачена на 42 години та завершується написанням випускної роботи з видачею сертифікатів за напрямом «Менеджмент» програма «Проектний менеджмент».

Заявки на навчання приймаються у Центрі професійної та післядипломної освіти СумДУ:

40007, м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 2, аудиторія Г-907 (головний корпус)

Телефони для довідок: (0542)333-098

Відповідальна особа за проведення курсів: (050) 307 29 92 – Євдокимова Альона Вікторівна.

© 2018-2022 Кафедра управління імені Олега Балацького Сумського державного університету. Усі права належать СумДУ