Кафедра управління імені Олега Балацького
БіЕМ Сумського державного університету

Практико-орієнтований семінар для аспірантів другого року навчання

Аспіранти другого року навчання освітньої програми «Менеджмент» долучились до чергової зустріч з експертом-практиком в рамках вивчення дисципліни «Поведінкові моделі прийняття рішень в менеджменті». Відбулась жвава дискусія з Яриною БАГАТИРЕНКО, заступницею директора фермерського господарства «Ферма Еко» (м. Лебедин). Організація спеціалізується на вирощуванні породи равликів Helix Aspersa Muller, має супутні бізнеси. Обговорювались питання, пов’язані з експортом, проблемами ведення такого незвичного бізнесу, прийняттям господарських рішень в умовах зовнішніх загроз та пандемії COVID-19, факторами зміни поведінки вітчизняних споживачів.

2

© 2018-2022 Кафедра управління імені Олега Балацького Сумського державного університету. Усі права належать СумДУ