Перелік організацій та підприємств проходження практики, стажування та можливості працевлаштування здобувачів кафедри

Бази практики за спеціальністю 073 "Менеджмент"
  1. Акціонерне товариство «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання - Інжиніринг» 
  2. АТ «ВНДІАЕН» 
  3. АТ «Технологія» 
  4. Державне агенство з енергоефективності та енергозбереження України (Держенергоефективності) 
  5. Інформаційно-методичний центр управління освіти і науки СМР
  6. Кадровий центр «Персонал»
  7. Концерн «NICMAS» 
  8. ПАТ «Сумиобленерго»
  9. ПК «Пожмашина»
  10. Публічне акціонерне товариство «Укрнафта»
  11. Регіональний центр з надання вторинної правової допомоги у Сумській області
  12. DN Service Автосервіс
  13. Роменська гардинно-тюльова фабрика (РГТФ)
  14. Сумська обласна державна адміністрація
  15. Сумська обласна рада
  16. Сумський міський центр зайнятості
  17. ТОВ "АМС Брідж ЛЛС"
  18. ТОВ "АПТІМАЙЗД ОПЕРЕЙШНЗ"
  19. ТОВ "ВП "ПОЛІСАН"
  20. ТОВ "Кусум Фарм"
  21. ТОВ "МЕЛЛІВОРА"
  22. ТОВ «АВІС-УКРАЇНА» 
  23. ТОВ «Брокодерс»
  24. ТОВ «Глобал Білгі»
  25. ТОВ «ГУАЛАПАК Україна»
  26. ТОВ «Керамейя»
  27. ТОВ «Сілікатобетон»
  28. ТОВ «Сумитеплоенерго»
  29. ТОВ «Управлінське товариство» УЛФ
  30. ТОВ «Фінансова компанія «Контрактовий дім»
  31. ТОВ НВП «Аквасофт»
  32. СумДУ 
  33. «Нова пошта» 
  34. Аутсорсингова компанія «FLESH».
  35. АТ «Сумський завод «Насосенергомаш» https://nempump.com
  36. ТОВ «Мегаполіс.
  37. ДНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості».
  38. Маркетингова агенція «Трендо-Київ»
  39. ТОВ «Завод Кобзаренка»
  40. ТОВ «Навчально-консультаційний центр «Лідер»
  41. ФОП «Демченко Т.Б.»
  42. ТОВ «Сумська продовольча компанія»
  43. ТОВ «Спортмастер-Україна»
  44. СФ ТОВ «Горобина»
  45. ФОП «Масік».
  46. ТОВ "СІМЕЙНИЙ РЕСТОРАН ГРУП"
  47. КЗ СОР "Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф"
  48. КНП "Шосткинська ЦРЛ".
  49. Управління стратегічного розвитку міста СМР
  50. АТ "Технологія" 
  51. ТОВ "Неткрекер"
  52. Концерн "Нікмас" 

 

Бази практики за спеціальністю 281 "Публічне управління та адміністрування"
  1. Головне управління ДПС у Сумській області

  2. Центр надання адміністративних послуг

  3. Головне управління пенсійного фонду України в Сумській області

  4. Виконавчий комітет Сумської міської ради.

 

Бази практики для аспірантів

Кафедра управління імені Олега Балацького, кафедри ННІ БіЕМ.

 

Більше про працевлаштування, бази практики, актуальні вакансії тощо – на сайті http://job.sumdu.edu.ua/pracevlashtuvannya-praktika

Працевлаштування випускників кафедри

Аспірантура (спеціальність 073 "Менеджмент")

Image

Магістратура (спеціальність 073 "Менеджмент")

Image

Магістратура (спеціальність 281 "Публічне управління та адміністрування")

Image

HАШІ ВИПУСКНИКИ ПРАЦЮЮТЬ

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 073 "МЕНЕДЖМЕНТ"

1) керівником підприємств, фінансово–економічних установ, організацій та їх об’єднань, філій, представництв та розвивають власні бренди:

директор ФОП ГЛЕК А.А. Глек А. А.; директор ТОВ «КС ФАРМ» Шаповалова М.Ю.; засновник ТОВ СТАЛЬ-Ф, ТОВ ВІТАМІН ГРУПП Кононенко С.; співзасновниця бренду «Poznanski», Івент-менеджерка, ведуча, тренерка, фасилітаторка Пазнанська А. О.

2) менеджерами, бухгалтерами, спеціалістами зі збуту, проєктними менеджерами, офіс-менеджерами, менеджерами по роботі з клієнтами:

менеджер в CML Мельник А.Л.; менеджер зі збуту ТОВ "Євроковоркінг", Харченко В.В; проєктний менеджер в Brocoders, Семенюченко О.В.; Full Stack Web Developer of AdnGames Кочубей О.В.; проєктний менеджер в ТОВ "Айвіс Україна", Клюєва Г.І.; проєктний менеджер в ТОВ Резонанс.нет, Карпенко І.В.

3) науковим співробітником, викладачем ЗВО, аналітиком, дослідником тощо:

на кафедрі управління імені Олега Балацького Павленко О.О., Швіндіна Г.О., Кобушко Я.В., Мартинець В.В., Колосок С.М., Мирошниченко Ю,О., Рибальченко С.М., Бондар Т. В., Матвєєва Ю.Т, Кубатко В.В., Вакуленко І.А.

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 281 "ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ"

1) керівником підприємств, начальниками та заступниками начальників установ, організацій та їх об’єднань, філій, представництв:

заступник начальника міжрегіонального управління НАДС у Харківській та Сумській областях, Голова експертної Ради роботодавців зі спеціальності 281 Максим Гаврилюк; директор КУ "Сумського міського центру дозвілля молоді" Сумської міської ради Ганненко Ігор; співвласниця брендів Feel Fine та DN Service Фінкільштейн О. В.; начальник архівного відділу міської ради Конотопської міської ради Болгова І.М.; головний спеціаліст відділу організаційно-аналітичної діяльності, взаємодії з громадськістю та ЗМІ, Державної екологічної інспекції у Сумській області Іванова Т.А.; заступник начальника відділу освіти Конотопської міської ради, солдат ЗСУ відділу освіти Конотопської міської ради, військовослужбовець ЗСУ Мороз А.О.; заступник начальника управління соціального захисту населення Конотопської міської ради Дубовик С.В.; завідувач сектору розвитку підприємства та захисту прав споживачів відділу міської ради по роботі виконавчого комітету Конотопської міської ради Доля О.А.; начальник бюджетного відділу фінансового управління Конотопської міської ради Мовчан Н.О.; завідувач сектору контролю за дотриманням законодавства про працю відділу по роботі із суб'єктами Шанайда І.В., завідувач сектору інформаційно-довідкового департаменту ДПС Огієнко Д. В., заступник начальника відділу інвестицій та зовнішнього партнерства департаменту фінансів, економіки та інвестицій Сумської міської ради Гаврилова К.В.;

2) керівниками в медичній галузі:

завідуюча поліклінічного відділення Сумського обласного клінічного госпіталю ветеранів війни Заєць Г.В.; завідувач жіночої консультації Шосткинської центральної районної лікарні Федченко О.Л.; директор КНП СОР «Сумського обласного клінічного кардіологічного диспансера» Марцовенко І.М.; завідувач медсестринським відділення в Симоненко Л. М.; директор КНП СОР "Сумська обласна клінічна стоматологічна поліклініка" Савченко В.В.; завідувач відділення КНП СОР Сумський обласний клінічний онкологічний диспансер Нікітин І.І.;

HАШІ ВІДОМІ ВИПУСКНИКИ

начальник відділу продажу Північно-Східного регіону ТОВ «Нова Пошта»: (2013 рік випуску) Тарута Д. Ю.;

проєктний координатор Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні (м.Київ), доктор філософії (2017 рік випуску) Давліканова Олена Борисівна;

громадський діяч, директор КУ "Сумський міський центр дозвілля молоді" та МЦ "Романтика" (2018 рік випуску) Ганненко І.А.;

приватний підприємець, м. Кошице, Словаччина (рік випуску: 2002) Попрушко А. Ю.;

головний редактор журналу «Marie Claire» (2004 рік випуску) Татаренко Ірина;

власниця LuckyUkraine.in.ua, радниця голови Об'єднання організацій роботодавців України (2004 рік випуску) Тарасенко О. І.;

заступниця міністра молоді та спорту України Попатенко М. М. (2006 рік випуску);

співвласниця бренду «Poznanskiteam», event-менеджер, менеджер проєктів, тренер, фасилитатор (2013 рік випуску) Познанская А. О.;

ssociate Professor of Economics at Joliet Junior College,Greater, Chicago Area (1996 рік випуску) Марченко Н.;

завідувачка кафедри соціально-економічних дисциплін Харківського національного університету внутрішніх справ (Сумська філія), кандидат економічних наук, доцент (1996 рік випуску) Лук'янихіна О. А.;

Сумський фаховий коледж економіки і торгівлі, директор, доктор економічних наук, доцент (1996 рік випуску) Гончаренко Т. П.

© 2018-2022 Кафедра управління імені Олега Балацького Сумського державного університету. Усі права належать СумДУ