Міжнародна діяльність
Міжнародні партнери
Кафедра управління імені Олега Балацького має декілька як формалізованих закордонних партнерств з ознаками стратегічних , так і інших, з якими здійснюється багаторічне активне співробітництво за спільними грантовими проєктами, програми академічного обміну, програмами віртуальної мобільності, програми подвійного дипломування, наукова співпраця тощо.
Стратегічними університетами-партнерами кафедри, з якими здійснюється системна робота по налагодженню формалізованих міжнародних партнерств і розширення форматів зв’язків, є:
Запрошені науковці та лектори
Спільні публікації з іноземцями
Міжнародні грантові проєкти
Еразмус+
Програма міжнародної співпраці Європейського Союзу з іншими країнами світу у сфері освіти, молоді та спорту, що має на меті підтримку освітнього, професійного та особистісного розвитку громадян ЄС і поза його межами задля внеску до стійкого зростання, якості робочих місць і соціального згуртування, для розвитку інновацій та посилення європейської ідентичності і активного громадянства. Програма підтримує можливості навчальної та академічної мобільності в освіті та для молоді, проєкти та партнерства і розвиток стратегій та співпраці.
Кафедра управління імені Олега Балацького бере активну участь в написанні грантових заявок та пошуку міжнародних партнерів в рамках даної програми. Викладачі та студенти кафедри активно подаються на програми KA1, KA2, Костянтин Кириченко долучився до проєкту «With Academic integrity to EU values: step by step to common Europe».
Програма імені Жана Моне
Освітня програма Європейського Союзу, мета якої полягає в підвищенні рівня знань та поінформованості суспільства в ЄС та поза його межами з питань європейської інтеграції, через стимулювання викладання, дослідницької діяльності з європейської
інтеграції, зокрема стосунків ЄС з іншими країнами, та міжлюдського та міжкультурного діалогу.
Таранюк К.В. приймає участь у проекті Erasmus Jean Monet за тематикою «Європейські практики зеленого туризму та його трансформація в умовах післявоєнної відбудови України» (Call: ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH, Type of Action: ERASMUS-LS, Acronym: Green tourism, Current Phase: Grant Management, Number: 101126971) (6 жовтня 2023 року – по 11 грудня 2023 року)
В. Сулим є виконавцем Міжнародного проекту 619997-ЕРР-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR "Законодавчий, економічний та соціальний перехід ЄС до сталого суспільства в межах індустрії 4.0 та 5.0" (програма ЄС Еразмус+, напрям "Жан Моне").
DAAD
Німецькі виші є інтернаціональними. Вони співпрацюють з вишами з усього світу. При цьому Україна належить до улюблених країн-партнерів. DAAD завдяки ряду програм підтримує таку співпрацю. В рамках своїх проектів DAAD підтримує переважно мобільність студентів, молодих науковців та викладачів. Хоча деякі програми надають обмежені кошти на устаткування та персонал, але це не є метою проектів.
DAAD пропонує стипендії для студентів, аспірантів, викладачів та вчених
Інші грантові проекти
Викладачі, аспіранти та студенти кафедри мають можливість брати участь у різноманітних міжнародних грантових проектах, які дозволяють працювати, проводити наукові дослідження та вчитися за кордоном з забезпеченням повного фінансування:
- Стипендія Латвійської республіки
Міжнародна мобільність
Мобільність студентів та аспірантів
У студентів та аспірантів кафедри управління є можливості приймати участь в міжнародних проєктах, конференціях, стажуваннях, проходити практику та здійснювати навчання за принципом «включений семестр» за кордоном в університетах-партнерах та за рахунок міжнародних стипендіальних програм. Студенти та аспіранти кафедри можуть обирати наступні запропоновані можливості:
- Віртуальний Глобальний клас із Вашингтонським Університетом у весняному семестрі (2023);
- Віртуальний Глобальний клас із Вашингтонським Університетом у осінньому семестрі (2023);
- Віртуальний Навчальний модуль «Міжнародні Бізнес Стратегії» у співпраці із професорами та представниками Вашингтонського державного університету (США);
- Степендіальні програми урядів Латвії, Литви, Словацької республіки;
- програми студентської мобільності ЕRASMUS+ в Університеті Кобленц-Ландау (Німеччина) та у м. Альмерія (Іспанія).
Стажування та мобільність викладачів
- Ганна Швіндіна прийняла участь у першій зустрічі із проєкту Urban X-change, який відбувається у рамках кооперації між містами-побратимами Суми та Целлє (2022);
Викладання за кордоном