Кафедра управління імені Олега Балацького
БіЕМ Сумського державного університету

Міжнародна діяльність


Міжнародні партнери

Кафедра управління імені Олега Балацького має декілька як формалізованих закордонних партнерств з ознаками стратегічних , так і інших, з якими здійснюється багаторічне активне співробітництво за спільними грантовими проєктами, програми академічного обміну, програмами віртуальної мобільності, програми подвійного дипломування, наукова співпраця тощо.

Стратегічними університетами-партнерами кафедри, з якими здійснюється системна робота по налагодженню формалізованих міжнародних партнерств і розширення форматів зв’язків, є:

This image for Image Layouts addon

Вашингтонський державний університет (м. Вашингтон, США)

сумісна організація програм віртуальної мобільності для викладачів та студентів, співпраця в рамках COIL модулю разом з іншими світовими університетами (координатором COIL є к.е.н. Тетяна Майборода)


Міжнародні партнери

This image for Image Layouts addon

Талліннський технологічний університет (Таллінн, Естонія)

співпраця в рамках програми ERASMUS+ KA1
This image for Image Layouts addon

Уайтфілдська бізнес-школа (Маврикій)

спільна організація програм віртуальної мобільності для викладачів та студентів, співпраця в рамках Міжнародної серії зі стратегії та лідерства (онлайн)
This image for Image Layouts addon

Університет Бінгхам (Нігерія)

співпраця в рамках програми міжнародної віртуальної мобільності «Конфлікти, міжнародний бізнес та міжнародне лідерство», досвід викладання за кордоном (онлайн)



Запрошені науковці та лектори

This image for Image Layouts addon
Діпра Джха, США, Вашингтонський державний університет (раніше Університет Небраска-Лінкольн)
This image for Image Layouts addon
Анжела Адаму, США, Університет Манхеттенвіль
This image for Image Layouts addon
Сабхір Рамноруз, Маврикій, Вайтфільдська Бізнес Школа
This image for Image Layouts addon
Месут Чічек, США, Вашингтонський державний університет (Університет Небраска-Лінкольн)
This image for Image Layouts addon
Олександра Кужур, Польща, Сілезійський технологічний університет


Спільні публікації з іноземцями

This image for Image Layouts addon
Inequality – The Unbeatable Challenge (River Publishers Series in Chemical, Environmental, and Energy Engineering) by Medani P. Bhandari (Editor), Shvindina Hanna (Editor). Language: ‎ English. (January 24, 2022) –‎ 250 pages.
This image for Image Layouts addon
Social Inequality as a Global Challenge (River Publishers Series in Chemical, Environmental, and Energy Engineering) by Medani P. Bhandari (Editor), Shvindina Hanna (Editor). Language: ‎ English. (August 23, 2021) –‎ 250 pages.
This image for Image Layouts addon
Economic Inequality – Trends, Traps and Trade-offs (River Publishers Series in Chemical, Environmental, and Energy Engineering) by Medani P. Bhandari (Editor), Shvindina Hanna (Editor). Language: ‎ English. (August 23, 2021) –‎ 250 pages.
This image for Image Layouts addon
Reducing Inequalities Towards Sustainable Development Goals: Multilevel Approach (River Publishers Series in Chemical, Environmental, and Energy Engineering) by Medani P. Bhandari (Editor), Shvindina Hanna (Editor). Language: ‎ English. (February 3, 2020) – 250 pages.
This image for Image Layouts addon
Health Economics and Management Review (HEM). Motivation management model and practical realization within the health care institutions / Alla Mamay, Iuliia Myroshnychenko, Henryk Dzwigol, Journal. Volume 2 Issue 2, 202123-30 p.
This image for Image Layouts addon
Marketing and Management of Innovations. An Organizational Scheme for Scaling Innovative Energy Projects. Smart Grids Case / |Ihor Vakulenko, Maksym Fritsak, Pavlo Fisunenko. №3, 2021, 149 – 164 p.


Міжнародні грантові проєкти

Еразмус+

Програма міжнародної співпраці Європейського Союзу з іншими країнами світу у сфері освіти, молоді та спорту, що має на меті підтримку освітнього, професійного та особистісного розвитку громадян ЄС і поза його межами задля внеску до стійкого зростання, якості робочих місць і соціального згуртування, для розвитку інновацій та посилення європейської ідентичності і активного громадянства. Програма підтримує можливості навчальної та академічної мобільності в освіті та для молоді, проєкти та партнерства і розвиток стратегій та співпраці.

Кафедра управління  імені Олега Балацького бере активну участь в написанні грантових заявок та пошуку міжнародних партнерів в рамках даної програми. Викладачі та студенти кафедри активно подаються на програми KA1, KA2, Костянтин Кириченко долучився до проєкту «With Academic integrity to EU values: step by step to common Europe».

Програма імені Жана Моне

Освітня програма Європейського Союзу, мета якої полягає в підвищенні рівня знань та поінформованості суспільства в ЄС та поза його межами з питань європейської інтеграції, через стимулювання викладання, дослідницької діяльності з європейської
інтеграції, зокрема стосунків ЄС з іншими країнами, та міжлюдського та міжкультурного діалогу.

Таранюк К.В. приймає участь у проекті Erasmus  Jean Monet за тематикою «Європейські практики зеленого туризму та його трансформація в умовах післявоєнної відбудови України» (Call: ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH, Type of Action: ERASMUS-LS, Acronym: Green tourism, Current Phase: Grant Management, Number: 101126971) (6 жовтня 2023 року – по 11 грудня 2023 року)

В. Сулим є виконавцем Міжнародного проекту 619997-ЕРР-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR "Законодавчий, економічний та соціальний перехід ЄС до сталого суспільства в межах індустрії 4.0 та 5.0" (програма ЄС Еразмус+, напрям "Жан Моне").

Гордієнко В.П. учасниця Проєкту Жана Моне "Стандарти ЄС у сфері свободи вираження поглядів та інформації (101127062).

Євдокимова А.В. учасниця проекту «Цифрове навчання для сім’ї» (2021-2023). Фінансується Європейською комісією в рамках програми Erasmus+ 2021-2027, Ключовий напрям 2: Проекти стратегічного партнерства. ДОГОВІР № 2021-1-DE02-KA220-ADU-000026930.

Лук'янихін В.О. - залучений до виконання проєкту «QuaRSU-609995-EPP-1-2019-1-PL-EPPKA2-CBHE-SP «Підтримка визнання кваліфікацій для українських університетів».

DAAD

Німецькі виші є інтернаціональними. Вони співпрацюють з вишами з усього світу. При цьому Україна належить до улюблених країн-партнерів. DAAD завдяки ряду програм підтримує таку співпрацю. В рамках своїх проектів DAAD підтримує переважно мобільність студентів, молодих науковців та викладачів. Хоча деякі програми надають обмежені кошти на устаткування та персонал, але це не є метою проектів.

DAAD пропонує стипендії для студентів, аспірантів, викладачів та вчених 

Інші грантові проекти

Викладачі, аспіранти та студенти кафедри мають можливість брати участь у різноманітних міжнародних грантових проектах, які дозволяють працювати, проводити наукові дослідження та вчитися за кордоном з забезпеченням повного фінансування:

- Стипендія Латвійської республіки

- Стипендія Словацької республіки

- Стипендіальна програма імені Лейна Кіркланда



Міжнародна мобільність

Мобільність студентів та аспірантів

У студентів та аспірантів кафедри управління є можливості приймати участь в міжнародних проєктах, конференціях, стажуваннях, проходити практику та здійснювати навчання за принципом «включений семестр» за кордоном в університетах-партнерах та за рахунок міжнародних стипендіальних програм. Студенти та аспіранти кафедри можуть обирати наступні запропоновані можливості:

- Віртуальний Глобальний клас із Вашингтонським Університетом у весняному семестрі (2023);

- Віртуальний Глобальний клас із Вашингтонським Університетом у осінньому семестрі (2023);

- Віртуальний Навчальний модуль «Міжнародні Бізнес Стратегії» у співпраці із професорами та представниками Вашингтонського державного університету (США);

- Степендіальні програми урядів Латвії, Литви, Словацької республіки;

- програми студентської мобільності ЕRASMUS+ в Університеті Кобленц-Ландау (Німеччина) та у м. Альмерія (Іспанія).

Стажування та мобільність викладачів

- У період з 8 по 19 травня 2023 р. викладачі кафедри управління ім.О.Балацького Костянтин Кириченко та Тетяна Майборода разом з іншими представниками СумДУ перебували в Університеті Бат Спа, Великобританія за програмою мобільності КА107 у рамках грантового проєкту ERASMUS+ (2023);

- Участь Деміхова О.І. в програмі академічної мобільності ERASMUS+KA107 у Чеському аграрному університеті в Празі з метою тренінгу за тематикою поводження з відходами (2023);

- Участь Рекуненка І.І. та Балагуровської І.О. у ІХ Міжнародній науковій конференції «Соціальний розвиток цінностей. Етика – Технології – Суспільство» (ІХ International Scientific Conference "Social development towards values. Ethics - Technology - Society"), м. Вісла, Польща (2023);

- Ганна Швіндіна прийняла участь у першій зустрічі із проєкту Urban X-change, який відбувається у рамках кооперації між містами-побратимами Суми та Целлє (2022);

- Аспіранти кафедри менеджменту Дахарі Лімор та Елгабсі Йонатан долучилися до Міжнародної конференції з економічних трансформацій Центральноазіатського регіону (онлайн);

- Участь викладача кафедри управління Деміхова О.І. у програмі ERASMUS+KA107 та візит до Таллінського технологічного університету в з метою викладання курсу «Європейський досвід формування та імплементації публічної політики в громадському здоров’ї»;

- Аспірант кафедри управління ім. О. Балацького Котенко Станіслав брав  участь у Міжнародній міждисциплінарній науковій конференції «Цифрові технології та сталість для управління розвитком: економічні, соціальні та екологічні аспекти», організованою Лондонською академією науки та бізнесу (Лондон, Англія), Сумським державним університетом (Суми, Україна), Університетом прикладних наук ім. Станіслава Сташича (Піла, Польща) (2021);

- Викладачка кафедри управління імені Олега Балацького Тетяна Майборода пройшла та отримала сертифікат з курсу "Types of Conflicts" на платформі  "Coursera" від Каліфорніського Університету (University of California, Irvine);

- Інна Балагуровська, аспірантка за науковою спеціальністю 073 «Менеджмент» прийняла участь в програмі з навчання фасилітаторів в рамках проєкту Британської ради "Активні громадяни"

© 2018-2022 Oleg Balatskyi Department of Management. Sumy State University. All rights belong to Sumy State University