Кафедра управління імені Олега Балацького
БіЕМ Сумського державного університету

Більше практично-орієнтованих занять для аспірантів!

15 квітня під час заняття «Сучасні тренди досліджень в менеджменті» директор ТОВ «Роад констракшн» (RGM Group) Олексій Макарюк провів гостьовий семінар для аспірантів, майбутніх докторів філософії із менеджменту. Під час заняття пан Макарюк сформував в один список основні ідеї та знахідки в управлінні, які він віднайшов з початку своєї кар’єри провідного менеджера на промисловому підприємстві. Його поради та лайфхаки колись можуть стати бестселером, а тепер вони були поширені у формі обговорення з майбутніми докторами філософії. Емпіричні докази з практики важливі для дослідників, щоб зрозуміти причинно-наслідкові зв’язки між явищами в управлінні, організаційній поведінці та залишатся у тренді сучасних досягнень у науці та практиці.

Makaruik12-20-2021-3Makaruik12-20-2021-2

© 2018-2022 Кафедра управління імені Олега Балацького Сумського державного університету. Усі права належать СумДУ